top of page

LOGO TASARIMI

Paketler

Profesyonel Logo Tasarımı

Standart Logo Tasarımı

Basit Logo Tasarımı

Çok Basit Logo Tasarımı

1. PAKET

4. PAKET

3. PAKET

2. PAKET

İçeriği

Ortalama 1-3 tasarım gönderilir. Tasarımlar hazır vectorellerden yapılmaktadır. İkona dahil olarak isim, ünvan ve slogan eklenmektedir. Tescil edilme garantisi yoktur. Vectorel dosyalar gönderilir. Bir revize hakkı bulunmaktadır. Diğer revize işlemleri için ekstra ücret talep edilir.

İçeriği

Ortalama 3-5 tasarım gönderilir. Tasarımlar aha çok düşük marjlı firmalar, sosyal medya hesap ikonları için idealdir. Tasarım olarak düşük kalitede yapılmaktadır. Vectorel dosyalar gönderilir. 1 revize hakkı bulunmaktadır. Diğer revize işlemleri için ekstra ücret talep edilebilir.

İçeriği

Ortalama 5-8 tasarım gönderilir. Tasarımlar kurumsala yakındır. Daha çok orta ayar işletmeler için uygundur. Tasarımlar orta kalitede yapılmaktadır. Vectorel dosyalar gönderilir. 2 revize hakkı bulunmaktadır. Diğer revize işlemleri için ekstra ücret talep edilebilir. 

İçeriği

Ortalama 8-12 tasarım gönderilir. Tasarımlar kurumsaldır. Geniş çaplı şirketler için uygundur. Vectorel dosyalar, renk kodları(cmyk,RGB ve Pantone) gönderilmektedir. 3 revize hakkı bulunmaktadır. Diğer revize işlemleri için ekstra ücret talep edilebilir.

FİYAT

750 TL+KDV

FİYAT

1400 TL+KDV

FİYAT

2600 TL+KDV

FİYAT

5000 TL+KDV

Whatsapp: +90 541 327 94 11               Sipariş: grdalldesign@gmail.com

bottom of page